Po przejściu na emeryturę Neila Pearta, nie ustają spekulacje kto zostanie nowym perkusistą w zespole Rush. Niedawno był wypytywany o to przez magazyn „Rolling Stone” Dave Grohl.
Dave odpowiedział tak:
„Powiedziałbym, że nie jestem do tego zdolny- ani z punktu widzenia fizycznego, ani muzycznego. Jednak dziękuję za propozycję. Neil Peart to zupełnie inna bajka niż ja, inny gatunek perkusisty. Znam ich aranże, ale przy Neilu Pearcie jestem jak Meg White. A to jedna z moich ulubionych perkusistek! Również mojej córki. (…)”
Tekst źródłowy: https://www.beatit.tv/czy-dave-grohl-bedzie-gral-w-zespole-rush/
- Brzmienia, które definiują dekady. Jak odtworzyć kultowe utwory w domowym zaciszu? - 27 maja 2026
- Flash-Butrym na ISE 2025 z nowymi modelami i wizją rozwoju - 11 kwietnia 2026
- Gitara dla dzieci - 30 marca 2026