Mooer Preamp LIVE oraz Shroom Mushroom Topper

Firma Mooer Audio ma już na swoim koncie wiele hitów. Teraz, z urządzeniem Preamp LIVE, Mooer wkracza z produktem “numer jeden”! Ten multi preamp – modeler zawiera 50 autentycznych modeli preampów, odwzorowujących brzmienia popularnych wzmacniaczy gitarowych. W urzadzeniu znajdziemy też 30 symulacji kolumnowych, oraz pętlę efektów. Co więcej, na uwagę zasługuje funkcja “tone capture”, która pozwala uchwycić i odtworzyć charakterystykę brzmienia usłyszanego wzmacniacza, przenosząc go do urządzenia, tak abyś mogł zabrać je ze sobą w Mooer Preamp LIVE.

Mooer Shroom Mushroom Toppers to małe ale przydatne akcesorium gitarowe.

Mooer Preamp LIVE – Cyfrowy Multi Preamp – Modeler

Mooer Preamp LIVE to flagowy produkt, bazujący na serii Micro Preamp. Cyfrowe modele preampów w tym urządzniu to doskonałe i wiele razy nagradzane brzmienia, które zyskały przychylność recenzentów i użytkowników na całym świecie. Każdy z 50 modeli preampów w tym urządzeniu to wierna replika brzmienia lampowego wzmacniacza. Dodatkowo, innowacyjna funkcja tone capture pozwala uchwycić brzmienie dowolnego usłyszanego przez urządzenie wzmacniacza.

Mooer Preamp LIVE posiada 12 kanałów preampu oraz 3 banki, które moga być dowolnie zaprogramowane z dodatkowym efektem pre/post-boost oraz bramkami szumu noise gate, jak i 30 różnymi symulacjami kolumnowymi, które możemy przypisać osobno do każdego z kanałów. Preamp LIVE to dogodna platforma dla gitarzystów, która pozwoli stworzyć komfortowe brzmienie nawet w sytuacjach live. Dzięki swojej wyrafinowanej, lecz łatwej i intuicyjnej obsłudze oraz szerokim możliwością połączeń, Mooer Preamp LIVE to kompletny modeler brzmienia, z mnogością zastosowań.

Więcej cech Mooer Preamp LIVE to:

 • Obsługa zewnętrznych plików Impulse Response – IR (max. długość próbki 23.2 ms / 1024 pkt)
 • Kompatybilność z MIDI
 • Dodatkowe opcje ustawień za pomocą oprogramowania (Windows/Mac) czy Mobile App (Android/Apple)
 • 3-pasmowe EQ
 • Zintegorwany i oddzielnie włączany efekt Pre/Post Boost
 • Zintegorwany i oddzielnie włączany efekt Pre/Post Noise Gate
 • Zintegrowana pętla efektów
 • True bypass
 • Zbalansowne wyjście XLR (z przełącznikiem ground lift) dla połączenia z zestawem nagłośnienia P.A. czy interfejsami audio
 • MIDI IN/OUT
 • Oddzielne wyjście słuchawkowe
 • Gniazdo USB-B do połączenia z PC czy MAC
 • Zasilanie opcjonalnym zasilaczem 12V DC

Oprogramowanie Preamp Live (kompatybilne z Windows jak i Mac) oraz aplikacja mobilna (dla Android czy Apple) dostępne są w internecie.

Idealnym partnerem Mooer Preamp LIVE jest 20-watowy, lampowy wzmacniacz Mooer Tube Engine.

Demo video:

https://www.youtube.com/watch?v=sMu1fs_S6r4&t=17s&frags=pl%2Cwn

https://www.youtube.com/watch?v=KYqd_rLx28o&frags=pl%2Cwn

https://www.youtube.com/watch?v=tiG1vxE6xC0&frags=pl%2Cwn

Sugerowana cena Mooer Preamp LIVE to 1759,53 PLN, wliczając VAT.

 

Mooer Shroom – Mushroom Topper

Mooer Shroom Mushroom Topper to przypominające kapelusz grzyba, plastikowe nakładki na przełączniki. Nakładki możemy zakładać bezpośrednio na przełączniki, w celu zwiększenia powierzchni przełączenia, równoczesnie ułatwiając dostęp do przycisku. Dzięki temu, że przełączniki Mooer Shroom Mushroom Toppers są przezroczyste, nakładki te są wręcz idealne do przełączników które otoczone są diodami LED, jak np. w Mooer GE 200, Red Truck, Black Truck czy Ocean Machine. Wzór nakładki wzorowany jest na industrialnych, awaryjnych przełącznikach STOP.

Sugerowana cena Mooer Shroom Mushroom Topper (woreczek 10 sztuk) to 30,36 PLN, wliczając VAT.

Więcej o efektach gitarowych dowiesz się na GitaryElektryczne.pl