Nowa seria klawiatur sterujących M-Audio Code

Nowoczesne studio nagrań to komputer i oprogramowanie, które chcesz komfortowo i bezproblemowo kontrolować. Wydajne i pełne mocy klawiatury sterujące MIDI/USB z nowej serii Code firmy M-Audio: Code 25, Code 49 oraz Code 61 to odpowiedź na Twoje potrzeby – oferują wszechstronny zestaw funkcji i pozwalają wydobyć maksimum możliwości z oprogramowania muzycznego oraz sprzętu MIDI.

Nowa funkcja Touchpad X/Y zapewnia bezpośrednią interakcję z dowolnie wybranymi parametrami efektów i instrumentów wirtualnych poprzez dotykowy panel.

Klawisze o fortepianowym profilu są czułe na siłę uderzenia i docisku (Aftertouch), a dzięki bankom suwaków, pokręteł, przycisków, czy podświetlanych i dynamicznych padów, a także gładko pracującym kołom pitch bend i modulacji szczegółowe sterowanie parametrami jest banalnie proste.

Dzieląc klawiatury na 4 programowalne strefy można w czasie rzeczywistym wyzwalać 4 różne instrumenty w osobnych strefach lub nakładać je i wyzwalać 2 instrumenty. Za pomocą obsługi poleceń skrótów klawiszowych ASCII/HID można też zmapować powszechnie używane skróty bezpośrednio do kontrolera, co pozwala przyspieszyć proces tworzenia i produkcji muzyki.

Klawiatury wyposażone są w bogaty pakiet oprogramowania: Ableton Live Lite oraz pełne wersje nagradzanych instrumentów wirtualnych firmy AIR Music Technology – Loom i Hybrid 3.0.

Sugerowane ceny detaliczne brutto:
M-Audio Code 25 – 890 zł
M-Audio Code 49 – 1150 zł
M-Audio Code 61 – 1330 zł