Premiera EWI SOLO!

EWI Solo to najmłodszy członek rodziny elektronicznych instrumentów dętych (Electronic Wind Instrument – EWI) firmy Akai Professional.

Wysokiej klasy brzmienia
EWI Solo ma bibliotekę 200 wbudowanych profesjonalnych brzmień, które reagują natychmiast na nawet najbardziej subtelne modulacje – od soczystych padów syntezatorowych po zmysłowy jazzowy klarnet.

Wbudowany głośnik
Nowością w EWI Solo jest wbudowany głośnik, skalibrowany tak, by jak najbardziej naturalnie odwzorowywał dźwięk i odtwarzał każdy subtelny niuans gry. Za sprawą wbudowanego głośnika i akumulatora litowo-jonowego instrument jest gotowy do gry wszędzie tam, gdzie masz na to ochotę.

Kształtuj autentyczny dźwięk
Ustnik z czujnikiem ciśnienia powietrza i nacisku precyzyjnie reguluje dynamikę głośności i wysokości dźwięku. Natomiast dzięki specjalnym manipulatorom do dodawania efektów takich jak reverb, delay i chorus, a także funkcjom edycji Pitch, Tuning i Dual LFO ukształtujesz niepowtarzalne brzmienia.

Graj tak, jak chcesz
Jeśli grasz na instrumentach dętych drewnianych i blaszanych, nie musisz od nowa uczyć się gry na EWI Solo. Przekręć pokrętło, by przełączyć interfejs EWI Solo na tryb palcowania fletu, oboju, saksofonu i EVI (Electronic Valve Instrument).

Elastyczne połączenia
EWI Solo ma wiele opcji połączeń: interfejs USB-MIDI do połączeń z instrumentami wirtualnymi, wyjście 1/4″ do PA czy wyjście słuchawkowe 1⁄8” do ćwiczeń po cichu.

Główne cechy EWI Solo

• Autentyczne działanie i reakcja instrumentów dętych,
• 200 wysokiej klasy fabrycznych brzmień akustycznych i syntezatorowych,
• Ponad 12 godzin gry przy użyciu akumulatora litowo-jonowego (ładowarka w zestawie),
• Wbudowany głośnik,
• Wyświetlacz OLED do łatwego przeglądania presetów i parametrów,
• Port USB do podłączenia USB-MIDI i ładowania akumulatora,
• Wyjście audio 1/4″, wyjście słuchawkowe 1 ⁄ 8″, wejście pomocnicze 1 ⁄ 8″.

Możliwości wykonawcze EWI Solo są praktycznie nieograniczone!