ESS Audio partnerem Soundedit 2015

ESS Audio partnerem Soundedit 2015
Tegoroczna, 7. edycja Międzynarodowego Festiwalu Producentów Muzycznych Soundedit 2015, który od początków istnienia odbywa się w łódzkim klubie Wytwórnia, po raz kolejny zgromadzi wielu znamienitych gości, jak OMD, Roger Glover, Józef Skrzek, Wojciech Waglewski i Bob Geldof. W programie imprezy znajdziemy szereg koncertów, warsztatów, paneli dyskusyjnych, a także szkolenia z dziedzin związanych z realizacją i produkcją muzyczną.
W tym roku oficjalnym partnerem technologicznym festiwalu została firma ESS Audio, która dostarczy pełen pakiet urządzeń pochodzących od producentów z grupy Harman. Np. koncerty nagłaśniane będą przy użyciu systemu liniowego JBL VTX V20, wspieranego m.in. zestawami VP. W ramach prezentacji przedstawione zostaną najnowsze produkty Soundcrafta – konsolety Vi3000 i Vi5000, a być może i Vi7000. Jacek Dudek z kolei zaprezentuje nowości w ofercie AKG.
W ramach festiwalu pojawią się także fachowcy zaproszeni przez ESS Audio: Vinnie Perraux i Dominic Hater, którzy poprowadzą własne warsztaty-wykłady. Zapraszamy do udziału!