Lari Basilio Clinic Tour w Guitar Center w Łodzi (Ibanez)

We wrześniu bieżącego roku w Europie rozpoczyna swoją trasę z warsztatami gitarowymi niesamowita artystka z Brazylii, Lari Basilio, która jest równocześnie współpracowniczką marki Ibanez! W ramach tej trasy będzie można również zobaczyć jej najnowszy autorski model gitary Ibanez o nazwie LB1-WH. Na wystawach na żywo nie tylko będzie można podziwiać ten wspaniały instrument w eleganckim białym wykończeniu, ale także w charakterystycznym dla Lari odcieniu fioletu.

Podczas tych wydarzeń, wirtuozka gitary zaprezentuje utwory z jej najnowszego solowego albumu „Your Love”, w tym porywający kawałek „Alive and Living”. Warsztaty będą także okazją do odkrywania osobistych i muzycznych inspiracji samej Lari.

Niezapomniany styl gry na gitarze Lari będzie można podziwiać na żywo już 7 października 2023 roku w Guitar Center w Łodzi. To wyjątkowa okazja, którą warto wykorzystać, dlatego nie przegapcie jej i zarezerwujcie sobie miejsce na jedyne w Polsce warsztaty prowadzone przez Lari Basilio! Jej melodyjna i technicznie doskonała gra na pewno dostarczy niezapomnianych doznań!