MIDIMIX – kompletne narzędzie do miksowania.

Zapomnij o przenoszeniu miksów do programu DAW. Przed Tobą MIDIMIX – nowy, genialny mikser firmy Akai Professional. Teraz za pomocą jednego przycisku możesz sterować praktycznie każdym programem DAW, miksować i przetwarzać swoje projekty w czasie rzeczywistym.

Na pierwszy rzut oka to kolejny kontroler DAW. Jednak nie do końca. AKAI MIDImix to kompaktowe, wygodne, estetyczne i kompletne rozwiązanie dla wszystkich, którzy nie chcą miksować za pomocą myszki. W połączeniu z dowolnym programem DAW masz w ręku narzędzie, które zamienia Twój komputer w przenośne (lub stacjonarne) studio z „prawdziwym” mikserem. Spróbuj raz, a nigdy nie wrócisz to „myszkowania” na ekranie.

Do dyspozycji masz 8 osobnych suwaków, suwak sumy, 24 pokrętła rozmieszczone po 3 szt. na jeden kanał i aplikację Ableton Live Lite (mapowanie 1:1). I co najważniejsze, wszystkie ustawienia miksera możesz wysyłać do DAW’u za pomocą jednego przycisku! Dzięki dołączonemu oprogramowaniu edycyjnemu (MIDImix Editor) konfiguracja jest łatwa i przyjemna.

Wkrótce sam przekonasz się, że mając ze sobą ten niewielki i wydajny mikser, możesz pracować w każdych warunkach. A do tego MIDImix jest po prostu tani!