Mooer GE Labs App już dostępny do pobrania

Mooer Audio przedstawia darmowe, funkcjonalne i pełne ciekawych opcji oprogramowanie dla multiefektów i modelerów z serii GE.

Po rozwinięciu serii produktów z serii GE, ekipa Mooer wprowadza kolejne udoskonalenie w postaci oprogramowania na urządzenia mobilne, GE Labs.
Dzięki GE Labs oraz odpowiedniemu interfejsowi audio, do dyspozycji mamy aż 171 modeli wzmacniaczy i kostek, a dzięki technologii MNRS (Mooer Nonlinear Response Sample) wszystkie mogą być łatwo przywołane za pośrednictwem urządzeń iOS czy iPad OS. Użytkownicy mogą przywoływać dowolne sample oparte na prawdziwym sprzęcie: wzmacniacze, kolumny, efekty… Wszytko to dostępne jest w GE Labs dzięki silnikowi MNRS Engine 2.0. Co więcej, ukręcone brzmienia możemy wgrać także na multiefekty GE!
Użytkownicy mają możliwość wgrywania/zgrywania presetów z chmury Mooer Cloud. MNRS Project pozwala także na bezpośrednie pobieranie i wgrywanie plików na www.mooerstudio.com ładując je na urządzenia GE.

(Zapraszamy na stronę Mooer Studio aby przejrzeć kompatybilne produkty): http://www.mooerstudio.com
Jako wsparcie obsługi dla kompatybilnych interfejsów audio iOS, można użyć także kontrolerów MIDI. Dzięki którym będziemy w stanie kontrolować efekty i ich parametry, a także zmieniać presety podczas występów na żywo. Więcej informacji na https://gelabs.mooerstudio.com/main

Ważne: Jeśli posiadasz już konto na stronie Mooer Studio, możesz wykorzystać to samo konto i hasło do logowania w GE Labs.

Demo wideo: