Pickupy Seymour Duncan Brad Paisley Signature La Brea Telecaster

Pickupy Seymour Duncan La Brea to wintydżowe przetworniki dla gitary Telecaster, które powstały we współpracy z artystą Bradem Paisleyem, specjalnie na potrzeby instrumentu Brada, Telecastera (“La Brea”) z 1968 roku. Mostkowy pickup wyróżniają magnesy alnico IV, opleciony tkaniną czarny kabel, poziom sygnału na poziomie 7,44 k, oraz płytka z szarego forbonu. Całość sprawia, że mamy tu klasyczny i otwarty wygląd, a sam pickup posiada brzmienie przepełnione środkowym pasmem, dźwiękiem znanym wyłącznie z magnesów alnico IV.

Pickup gryfowy zbudowany jest na magnesach alnico II, posiada sygnał wyjściowy na poziomie 7,55 k, wintydżowy kabel i forbonową płytkę, a jego brzmienie można opisać jako gładkie i tłuste. Oba pickupy dają nam twang i sound z którego znany jest Brad Paisley, z zaokrągloną górką, pełny, lecz z punktowo osadzonym dołem. Brad ocenił pickupy od Seymour Duncana jako “idealny zestaw” w stu procentach pasujący do jego ukochanej gitary La Brea’68 Telecaster, który teraz jest także dostępny dla innych gitarzystów.
Dostępność od połowy lutego!

Demo wideo:

Sugerowana cena pickup Seymour Duncan Brad Paisley Signature La Brea Telecaster (mostkowy lub gryfowy) to 495 PLN każdy, wliczając VAT.
Sugerowana cena zestawu Seymour Duncan Brad Paisley Signature La Brea Telecaster (mostkowy + gryfowy) to 940 PLN, wliczając VAT.