Pickupy Seymour Duncan Red Devil – Billy Gibbons Signature

Rozgrzane do czerwoności pickupy PAF w obudowie strat single coil — to idealne połączenie do texas blues. Red Devil to prawdziwie bezszumowe brzmienie humbuckera w rozmiarze single coil. W teksasie wszystko jest większe — a trudno jest sobie wyobrazić większe brzmienie niż zrodzonego w teksasie Les Paula Billiego Gibbonsa z 1959, Pearly Gates. Kiedy masz coś dobrego, to nadmiar tej rzeczy jest jeszcze lepszy. Nie chcąc pozostać zakładnikiem jednej gitary, Billy nalegał aby stworzyć brzmienie za które kocha swojego Les Paula ’59. A więc, dzwoniąc do La Maestra, Maricela “MJ” Juarez, dał początek nowej przystawce gitarowej.

Całe to tłuste brzmienie P.A.F. oraz to charakterystyczne skwierczenie teksańskiego stylu Billiego, zostało uchwycone w przystawce którą założyć można do każdej gitary z wycięciem na single — równocześnie zmieniając jej brzmienie na tak duże jak sam Teksas, lecz w małej obudowie. Zestaw Red Devil Strat dostępny będzie w kolorze białym lub czarnym, i charakteryzował się 3 unikalnymi sposobami nawijania, oraz magnesami alnico 5. Przystawka mostkowa została nawinięta jako soczysty P.A.F. z dużą ilością mięsa, tak aby podrasować brzmienie strat i zapewnić tłuste brzmienie Biliego. Przystawka gryfowa oraz środkowa to lekkie odpuszczenie gazu, mamy tu słodkie, przydymione bluesowe brzmienia — idealne dla cleanów, grania rytmicznego, czy solówek.

Pickupy można dostać też jako pojedyńcze przetworniki, oddzielnie przystawka gryfowa, środkowa, oraz mostkowa. Indywidualnie przetworniki sprzedawane są w kolorach czarny, biały, kremowy, oraz pergaminowy. Każdy z pickupów jest ręcznie nawijany w Santa Barbara, California. Model Red Devil charakteryzuje się magnesami alnico 5, 4-żyłowym kablem dla różnego rodzaju połączeń, oraz woskowaniem próżniowym, dla bezszumowej pracy.

Demo wideo:

https://www.youtube.com/watch?v=rpLKDCYFyCU&frags=pl%2Cwn

https://www.youtube.com/watch?v=YBkoPbzd7gY&frags=pl%2Cwn

https://www.youtube.com/watch?v=9L7EFXtGF-g&frags=pl%2Cwn

Sugerowana cena Seymour Duncan Red Devil Pickups to 523,00 PLN (pojedyńcza przystawka), oraz 1487,00 PLN (zestaw 3 pickupów), ceny zawierają VAT.

Dostępne na koniec grudnia.

Po więcej informacji, zapraszamy:

https://www.seymourduncan.com

Więcej o efektach gitarowych dowiesz sie na http://swiat-gitary.pl/wzmacniacze-efekty-akcesoria.html