Teambuilt Sklar Bass I & RockBass® Sklar Bass I

Lee Sklar (Leland Sklar) to jeden z najznakomitszych amerykańskich muzyków sesyjnych, który od jakiegoś czasu jest także endorserem firmy Warwick. Jego sygnowana wersja instrumentu Warwick Custom Shop Masterbuilt Sklar Bass I, zaprezentowana została na targach NAMM Show 2017 w Los Angeles. Ten wyjątkowy model oparty jest na basówce Star Bass II Doublecut, oraz posiada unikalne cechy, na specjalne życzenie Lee.

Warwick Artist Series Teambuilt Sklar Bass I

Przepiękny model Warwick Masterbuilt Sklar Bass I Signature, od 2019 roku dostępny jest także jako Artist Series Teambuilt 4, w wykończeniu vintage sunburst transparent high polish lub burgundy blackburst transparent high polish.
Korpus Sklar Bass I Artist Series Teambuilt to mahoń z nakładką AAA z klonu płomienistego na topie, instrument posiada też specjalnie konturowany korpus. Gryf, set neck, wykonano z klonu przeplatanego ekangą. Heban trygrysi na podstrunnicy uzbrojono w 21 progów, a na bokach podstrunnicy znajdują się świecące boczne markery. Pickupy to dwa aktywne przetworniki MEC vintage single coil, jako elektroniki użyto dwudrożnego układu aktywnego MEC, z kontrolą volume, balance, treble oraz bass. W zestawie z instrumentem znajdziemy Warwick Pro Series User Kit, pokrowiec RockBag® Starline, a także certyfikat autentyczności. Dostępność od czerwca. Sugerowana cena Warwick Artist Series Teambuilt Sklar Bass I to 11436 PLN, wliczając VAT.

Wideo z NAMM Show 2019 Warwick (Teambuilt Sklar Bass I: minute 2:55):

RockBass® Artist Series Sklar Bass I

Sklar Bass I w tym roku ma swoją premierę także w serii RockBass® Artist Line. Korpus tego instrumentu, to mahoń z nakładką AAA z klonu płomienistego na topie, instrument posiada też specjalnie konturowany korpus, oraz gryf set neck z klonu. Heban trygrysi na podstrunnicy uzbrojono w 21 progów, gitara posiada dwa pasywne przetworniki MEC vintage single coil pickups, oraz aktywną 2-drożna elektronikę RockBass, z kontrolą volume, balance, treble oraz bass.

Inne cechy, to chromowany osprzęt, dwuczęściowy mostek Warwick, oraz zaczepy paska Warwick security locks. Instrument posiada pokrowiec RockBag® Deluxe Line. Dostępność od czerwca. Sugerowana cena RockBass® Artist Series Sklar Bass I to 4836 PLN, wliczając VAT.