Warsztaty gitarowe z Leszkiem Cichońskim + koncert zakończony Jam Session

Warsztaty gitarowe z Leszkiem Cichońskim odbędą się w MDK Bochnia o godzinie 13.00 (4 godziny wykładów). Koszt warsztatów 50,-
O 20.00 w Małej czarnej Leszek zagra koncert który zwieńczy jam session uczestników warsztatów i gości specjalnych. Gospodarzam wydarzenia będzie PiS (Piotrek i Sierściu)

Leszek Cichoński – gitarzysta (kompozytor, autor podręczników i telewizyjnych kursów dla gitarzystów). Występował na największych festiwalach bluesowych na świecie m.in. Monterey Bay Blues Festival w Californi i Narooma Blues Festival w Australii. Najbardziej spektakularnym przedsięwzięciem realizowanym przez niego jest „Thanks Jimi Festival” oraz Gitarowy Rekord Guinessa. Prowadzący zajęcia jest wykładowcą Warsztatów Bluesowych w Bolesławcu i autorem własnych podręczników do nauki gry na gitarze w różnych stylach – od bluesa i rocka do jazzu. Program warsztatów opiera się w dużym stopniu na tych opracowaniach oraz na programach Telewizji Edukacyjnej TVP emitowanych aktualnie przez TV Regionalne, ale jest zawsze modyfikowany i dostosowywany do poziomu i zainteresowań uczestników zajęć.

1450889_10200429523775550_1156636900_n