Wtyczka Ampire i Studio One PL w prezencie!

Kup interfejs audio/MIDI lub mikrofon Revelator marki PreSonus, a wtyczkę Ampire i Studio One Artist PL otrzymasz GRATIS!
Bez względu na to, czy kupisz interfejs z serii AudioBox, Studio USB-C, Quantum lub mikrofon Revelator PreSonusa, w prezencie dostaniesz wtyczkę Ampire oraz program typu DAW Studio One Artist PL o wartości 460 zł!

Ampire symuluje klasyczne gitarowe wzmacniacze, kolumny i stompboksy – zawiera 5 modeli wzmacniaczy, 16 emulacji kolumn i pedalboard z efektami, który może być uruchamiany jako samodzielna wtyczka efektowa.

Studio One Artist PL, w polskiej wersji językowej to program, który pozwala nagrywać, produkować, komponować, miksować, publikować i wykonywać muzykę za pomocą intuicyjnego interfejsu użytkownika. DAW wypełniony jest światowej klasy wirtualnymi instrumentami i efektami. Użyj na scenie lub podczas transmisji internetowej strony Występ w Studio One, aby wykorzystać ścieżki studyjne jako podkłady dla utworów granych na żywo. Graj na wirtualnych instrumentach na żywo! Użyj Ampire na żywo do odtworzenia swoich studyjnych brzmień gitarowych oraz Studio One Native Effects do przetwarzania wokalu na żywo! Wszystko ze Studio One!

Zastanawiasz się, który interfejs audio PreSonusa najlepiej sprawdzi się w Twoim studiu?
Oto krótki przewodnik:

Seria AudioBox USB 96
Rozdzielczość 24-bitowa i maksymalna częstotliwość próbkowania 96 kHz,
2 wejścia combo mikrofon/instrument,
Zasilanie fantomowe 48V,
Monitoring o zerowej latencji przez wewnętrzny mikser,
Zasilanie przez USB 2.0.

Seria Studio USB-C
Profesjonalnej jakości konwertery 24 bity/192 kHz,
Modele Studio 24c i Studio 26c odznaczają się preampami PreSonus XMAX-L, które zapewniają naturalną rejestrację złożonych składowych harmonicznych bez słyszalnych zniekształceń,
Modele Studio 68c, 1810c i 1824 uzbrojono w preampy XMAX w klasie A, które charakteryzuje wysoka dynamika, głęboki bas i wyrównane brzmienie tonów wysokich,
Mierniki poziomu wejściowego i wyjściowego na pokładzie,

Złącze USB-C.
Seria Quantum 2626 / 4848
Najnowocześniejsze 24-bitowe przetworniki 192 kHz o zakresie dynamiki 120 dB,
Zegar o bardzo niskim poziomie zniekształceń jittera i transparentne preampy XMAX,
Mnóstwo wejść/wyjść audio,

Złącze Thunderbolt zapewniające błyskawiczne, responsywne działanie z ultra niską latencją,
Możliwość kaskadowego łączenia.
Zestawy dla początkujących producentów i twórców podcastów: modele AudioBox USB 96 Studio, AudioBox iTwo Studio, AudioBox 96 Studio Ultimate
Interfejsy do nagrywania w domu: Studio 24c
Interfejsy dla DJ-ów i producentów muzyki EDM: Studio 26c
Interfejsy dla małych zespołów i niewielkich studiów: Studio 68c, Studio 1810c
Interfejsy do projektowych i profesjonalnych studiów nagrań: Studio 1824c, modele serii Quantum

A może potrzebujesz mikrofonu? Revelator to świetny strzał!
Z tym profesjonalnym mikrofonem USB-C z łatwością nagrasz muzę w domowym studiu, podcasty czy zrealizujesz transmisje internetowe.

Mikrofon zawiera pokładowe efekty głosowe (FAT CHANNEL) z 16 łatwymi w użyciu presetami, ma 2 stereofoniczne kanały pętli zwrotnej do nagrywania i strumieniowania rozmów przez aplikacje Skype lub Zoom, dźwięku z gier itp.
Promocja trwa od 1.07. do 31.08