Zapraszamy do 9 Edycji AEStrady!

AEStrada to konkurs muzyczny organizowany przez AES Wroclaw Student Section, czyli koło inżynierów dźwięku Politechniki Wrocławskiej. Głównymi ideami przyświecającymi wydarzeniu są: rozwijanie umiejętności początkujących muzyków (szanse na darmowe nagrania w profesjonalnym studio, czy udział w koncercie finałowym); promocja polskiej undergroundowej sceny muzycznej; rozwój umiejętności pracy w studio, realizacji live oraz mixu członków koła AES.
AEStrada dzieli się na trzy etapy:
Etap I: zgłoszenia zespołów przez formularz zgłoszeniowy od 15 lipca do 31 sierpnia 2023.
Etap II: nagrywki w studio zespołów wybranych w pierwszym etapie. Cały jeden dzień w studio, na nagranie jednego utworu. Każdy uczestnik otrzymuje swojego własnego współpracownika z koła AES, wybiera pasujący dzień (przełom września i października 2023) i nagrywa jeden ze swoich utworów w profesjonalnym studio.
Etap III: koncert finałowy, z udziałem trzech zespołów, które najlepiej poradziły sobie w drugim etapie. W trakcie koncertu wyłoniony zostanie zwycięzca, który będzie miał możliwość dalszych darmowych nagrań w studio oraz możliwość wystąpienia w trakcie Wrocławskich Juwenaliów 2024. Koncert odbędzie się w marcu 2024.
Na plakacie promującym wydarzenie, który z dumą Wam prezentujemy, dostępny jest kod QR kierujący do formularza zapisowego. Formularz dostępny jest także pod tym linkiem: https://forms.gle/psKxxcRZnBYLkoov6
Ponadto wszelkie dodatkowe informacje, znajdziecie w regulaminie.
Wracając do plakatu, to mamy nadzieję, że Wam także się podoba — nas urzekł w całości. Dlatego byłoby nam niesamowicie miło, żebyście zwrócili uwagę na twórczość jego niezastąpionej autorki na Instagramie: https://www.instagram.com/juliadarialew/ Czapki z głów!
Nie zapominajmy o wsparciu Politechnika Wrocławska oraz naszym wspaniałym patronie medialnym Telewizja Studencka Styk.
Gdybyście mieli jeszcze jakiekolwiek pytania, pamiętajcie, że jesteśmy dostępni dla Was zarówno tutaj na FB, jak i pod mailem: [email protected]