Zapraszamy do 9 Edycji AEStrady!

Gracie w zespole? A może myślicie o rozpoczęciu kariery muzycznej?

Zapraszamy na AEStradę, gdzie możecie wygrać tygodniową sesję w profesjonalnym studio, a dla każdego zespołu przyjętego do pierwszego etapu przysługuje jeden darmowy dzień nagrań!

Liczy się oryginalność, pomysł i zdolność trzymania tempa!
AEStrada to konkurs muzyczny organizowany przez AES Wroclaw Student Section, czyli koło inżynierów dźwięku Politechniki Wrocławskiej. Głównymi ideami przyświecającymi wydarzeniu są: rozwijanie umiejętności początkujących muzyków (szanse na darmowe nagrania w profesjonalnym studio, czy udział w koncercie finałowym); promocja polskiej undergroundowej sceny muzycznej; rozwój umiejętności pracy w studio, realizacji live oraz mixu członków koła AES.

AEStrada dzieli się na trzy etapy:

Etap I: zgłoszenia zespołów przez formularz zgłoszeniowy od 15 lipca do 31 sierpnia 2023.

Etap II: nagrywki w studio zespołów wybranych w pierwszym etapie. Cały jeden dzień w studio, na nagranie jednego utworu. Każdy uczestnik otrzymuje swojego własnego współpracownika z koła AES, wybiera pasujący dzień (przełom września i października 2023) i nagrywa jeden ze swoich utworów w profesjonalnym studio.

Etap III: koncert finałowy, z udziałem trzech zespołów, które najlepiej poradziły sobie w drugim etapie. W trakcie koncertu wyłoniony zostanie zwycięzca, który będzie miał możliwość dalszych darmowych nagrań w studio oraz możliwość wystąpienia w trakcie Wrocławskich Juwenaliów 2024.

Koncert odbędzie się w marcu 2024.

Więcej informacji o konkursie i formularz zgłoszeniowy znajdziecie w poście na oficjalnym fanpage AEStrady: https://shorturl.at/lyACR